Cena promocyjna:
320,00PLN 299,00PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją:299,00PLN
Ilość (szt.):
Dostępność:duża
Producent:
Mission
samurai_inifinity_1

Tarcza do Darta sizalowa Mission Samurai Infinity Profesjonalna

Najnowsza generacja tarcz firmy Mission z serii Samurai Infinity.Jest to najwyższy model tarczy jaki oferuje ten producent! 

Tarcza wyrożnia się wysokiej jakości afrykańskim sizalem, dobrym kontrastem kolorów pól oraz ultra-cienkim odrutowaniem. Całość tworzy świetnej jakości tarczę, która jest dobrym wyborem dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Tarczę charakteryzuje bardzo wyraźny ring, którego cyfry są w kolorze białym a obręcz czarna, dzięki czemu tarcza nabiera jeszcze wiecej estytyki.

Tarcza Mission zbiera również świetne recenzje od graczy, których przyciąga bardzo dobra jakość w stosunku do ceny produktu.

Mission to stosunkowo nowy producent akcesoriów do darta, który podbija serca graczy świetnym designem oraz wysoką jakością swoich produktów.

Uwaga: Zakupiony produkt jest gotowy do montażu na ścianie. Zestaw zawiera tarczę oraz elementy montażowe, którymi można przytwierdzić tarczę np.: do ściany. Jest to nowy, kompletny produkt w oryginalnym opakowaniu.

Charakterystyka produktu:

  • Producent: Mission
  • Model: Samurai Infinity
  • Średnica tarczy: 450mm
  • Ilość: 1 zestaw (tarcza i elementy montażowe)

Kupując ten produkt otrzymasz tarczę oraz elementy montażowe. W zestawie nie ma rzutek do gry, które można kupić na naszych innych aukcjach.

samurai_inifinity_2
samurai_inifinity_4